Omron Automation & Safety MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3
MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3
Datasheet Download
MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3.pdf
Availability of MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3
QUANTITY
MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3
Internal Part NumberEIS-MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3
MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3 Details Description
Related parts for MSF4800A-30-1520-30-0920-30X-3
RES SMD 91K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.8V 0.3A SYNC SOT23 datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 1.97"L X 1.97"W datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN datasheet.pdf
RES 5.6 OHM 5% 10W WIREWOUND AXL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
RES 976K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL datasheet.pdf
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
BCD 10-POSITION THRU-HOLE datasheet.pdf
500 TB SOC WF VERTICAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.0047UF 5% 2500VDC AXI datasheet.pdf