Omron Automation & Safety MSF4800S-20-1800-X
MSF4800S-20-1800-X picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-20-1800-X
Brief Description
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800S-20-1800-X.pdf
Availability of MSF4800S-20-1800-X
QUANTITY
MSF4800S-20-1800-X Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-20-1800-X
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-20-1800-X
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-20-1800-X
Related LinksMSF4800S-, MSF4800S-20-1800-X Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800S-20-1800-X Details Description
Related parts for MSF4800S-20-1800-X
CAP PUSHBUTTON SQUARE RED datasheet.pdf
RECEPTACLE DIP SOCKET 40POS .6" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS .100 EXTEND datasheet.pdf
FUSE AUTOMOTIVE 50A 80VDC BLADE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
M18LNG,UNSH,NPB,16MM,PNP,NC,5M datasheet.pdf
CAP CER 12PF 440VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CIR BRKR 500MA 250VAC 75VDC datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 33POS GOLD datasheet.pdf