Vishay/Dale MSP06A03470KGEJ
MSP06A03470KGEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP06A03470KGEJ
Brief Description
RES ARRAY 3 RES 470K OHM 6SIP
Datasheet Download
MSP06A03470KGEJ.pdf
Availability of MSP06A03470KGEJ
QUANTITY
MSP06A03470KGEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP06A03470KGEJ
Internal Part NumberEIS-MSP06A03470KGEJ
PackagingTube
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)470k
Tolerance±2%
Number of Resistors3
Number of Pins6
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package6-SIP
Size / Dimension0.590" L x 0.090" W (14.99mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP06A03470KGEJ
Related LinksMSP06A0, MSP06A03470KGEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP06A03470KGEJ Details Description
Related parts for MSP06A03470KGEJ
SWITCH UNIT PB ROUND/MUSHRM BLK datasheet.pdf
IC XDCP SGL 64-TAP 2.5K 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 8.25K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 6.04K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
T2007 (90-DEG ACTUATOR), 1NC+1NO datasheet.pdf
HB PUSHBUTTON CAP datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
TORQUE WRENCH 15 IN-LBS datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X7R 1210 datasheet.pdf