Vishay/Dale MSP08A0333K0GEJ
MSP08A0333K0GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP08A0333K0GEJ
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 33K OHM 8SIP
Datasheet Download
MSP08A0333K0GEJ.pdf
Availability of MSP08A0333K0GEJ
QUANTITY
MSP08A0333K0GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP08A0333K0GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP08A0333K0GEJ
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)33k
Tolerance±2%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package8-SIP
Size / Dimension0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP08A0333K0GEJ
Related LinksMSP08A0, MSP08A0333K0GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP08A0333K0GEJ Details Description
Related parts for MSP08A0333K0GEJ
PHOTO DIODE HI SPEED SILICON TO5 datasheet.pdf
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP 2POS SMT SIDE datasheet.pdf
CBL RIBN 15COND 0.050 MULTI 100' datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 5A SYNC 8SOPWR datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 500V Y5P RADIAL datasheet.pdf
STAR RING KRIMPTITE (SRB-129-08) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS SKT datasheet.pdf
IC CPLD 192MC 15NS 128PQFP datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 170MA 6 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf