Vishay/Dale MSP08C033K30GEJ
MSP08C033K30GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP08C033K30GEJ
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 8SIP
Datasheet Download
MSP08C033K30GEJ.pdf
Availability of MSP08C033K30GEJ
QUANTITY
MSP08C033K30GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP08C033K30GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP08C033K30GEJ
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)3.3k
Tolerance±2%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element400mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package8-SIP
Size / Dimension0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Height0.350" (8.89mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP08C033K30GEJ
Related LinksMSP08C0, MSP08C033K30GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP08C033K30GEJ Details Description
Related parts for MSP08C033K30GEJ
BATTERY PACK NIMH 9.6V 3000 MAH datasheet.pdf
IC COMP W/REF LP DUAL 8-DIP datasheet.pdf
IC FPGA 615 I/O 780FBGA datasheet.pdf
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO15 datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT WIRE 11POS R/A datasheet.pdf
RES 182 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 23POS SKT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 328.125MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
CAP CER 6.9PF 100V NP0 0201 datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 10% 310VAC RAD datasheet.pdf
+3 V, Dual, Serial Input Complete 12-Bit DAC IC datasheet.pdf