FFF NB02A08100J0G
NB02A08100J0G picture photo
Mfg. Part Number
NB02A08100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
750 TB SPRING PLUG WF
Datasheet Download
NB02A08100J0G.pdf
Availability of NB02A08100J0G
QUANTITY
NB02A08100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of NB02A08100J0G
Internal Part NumberEIS-NB02A08100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,040
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NB02A08100J0G
Related LinksNB02A0, NB02A08100J0G Datasheet, FFF Distributor
NB02A08100J0G Details Description
Related parts for NB02A08100J0G
Crystal 16.0000MHz 30ppm 20pF 40 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 750 OHM 1% 5W datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SERIAL 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 1.05K OHM 0.15W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES 7.32K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 825K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
BRIDGE RECT 1000V 25A TS-6P datasheet.pdf