FFF NC05728100J0G
NC05728100J0G picture photo
Mfg. Part Number
NC05728100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB SOC RA POKA-YOKE
Datasheet Download
NC05728100J0G.pdf
Availability of NC05728100J0G
QUANTITY
NC05728100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of NC05728100J0G
Internal Part NumberEIS-NC05728100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,310
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NC05728100J0G
Related LinksNC0572, NC05728100J0G Datasheet, FFF Distributor
NC05728100J0G Details Description
Related parts for NC05728100J0G
SWITCH PUSHBUTTON DPST 7A 125V datasheet.pdf
REG SW 20V .5A STEP-UP SMD datasheet.pdf
CONN CIR RCPT FMALE 8POS PNL MNT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 28POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 50 OHM 6SIP datasheet.pdf
ENCODER ROTARY 16MM VERT 24PPR datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
THERMAL RELAY datasheet.pdf
Connector Socket 33 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CABLE TIE HOOK AND LOOP 7" datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412 datasheet.pdf
IGBT 3600V 70A TO-268HV datasheet.pdf