Omron Automation & Safety NEVAFC1500701901600
NEVAFC1500701901600 picture photo
Mfg. Part Number
NEVAFC1500701901600
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
GEARBOX 15:1 6KRPM RT ANGLE
Datasheet Download
NEVAFC1500701901600.pdf
Availability of NEVAFC1500701901600
QUANTITY
NEVAFC1500701901600 Order Process
Ship out your order
Specifications of NEVAFC1500701901600
Internal Part NumberEIS-NEVAFC1500701901600
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NEVAFC1500701901600
Related LinksNEVAFC150, NEVAFC1500701901600 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
NEVAFC1500701901600 Details Description
Related parts for NEVAFC1500701901600
CONN TERM BLOCK 2POS 5MM PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 10PF 3KV NP0 1808 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 1.5A DO204AC datasheet.pdf
RES SMD 178K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC TXRX LIN ON-BOARD VREG 8SOIC datasheet.pdf
RES 26.7 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 12POS 0.100 T/H datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 50V 10% 7343 SMD datasheet.pdf