Murata Electronics North America NFA41R10C222T1M51-61E250
NFA41R10C222T1M51-61E250 picture photo
Mfg. Part Number
NFA41R10C222T1M51-61E250
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
NFA41R10C222T1M51-61E250.pdf
Availability of NFA41R10C222T1M51-61E250
QUANTITY
NFA41R10C222T1M51-61E250 Order Process
Ship out your order
Specifications of NFA41R10C222T1M51-61E250
Internal Part NumberEIS-NFA41R10C222T1M51-61E250
Delivery TimeIn stock, ship NFA41R10C222T1M51-61E250 today.
SeriesNFA41R10C222T1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type2512-222 10P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NFA41R10C222T1M51-61E250
MURATA Product CategoryMURATA Components
NFA41R10C222T1M51-61E250 Details Description
Related parts for NFA41R10C222T1M51-61E250
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
IC HALL SWITCH UNIPO 3V SOT23W datasheet.pdf
CONN TERM BLK CARD EDGE 30POS datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TPS7A6201 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS CABLE SEALED datasheet.pdf
INSULATING WASHER BLACK datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 25V X8R 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf