Murata Electronics North America NFM15PC473C1C3D
NFM15PC473C1C3D picture photo
Mfg. Part Number
NFM15PC473C1C3D
Brief Description
FILTER LC HIGH FREQ 0.047UF 0402
Datasheet Download
NFM15PC473C1C3D.pdf
Availability of NFM15PC473C1C3D
QUANTITY
NFM15PC473C1C3D Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM15PC473C1C3D
Internal Part NumberEIS-NFM15PC473C1C3D
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NFM15PC473C1C3D
Related LinksNFM15PC, NFM15PC473C1C3D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFM15PC473C1C3D Details Description
Related parts for NFM15PC473C1C3D
IC DAC 16BIT SRL INP 20-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 750 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
PF MALE SIGNAL LCP 12MM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 4POS STRAIGHT SKT datasheet.pdf
IC SRAM 16MBIT 10NS 119BGA datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
RES SMD 562K OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
T2 TERMINATOR ASSEMBLY datasheet.pdf
RELAY SSR 6A LONG TIME DELAY datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M5 NYLON 101MM datasheet.pdf
IC WIRE DROP COMPENSATOR datasheet.pdf
18.8MM X 15.24MM 1=25/PK datasheet.pdf