TDK Corporation NLFV32T-150K-EFT
NLFV32T-150K-EFT picture photo
Mfg. Part Number
NLFV32T-150K-EFT
Brief Description
FIXED IND 15UH 140MA 360 MOHM
Datasheet Download
NLFV32T-150K-EFT.pdf
Availability of NLFV32T-150K-EFT
QUANTITY
NLFV32T-150K-EFT Order Process
Ship out your order
Specifications of NLFV32T-150K-EFT
Internal Part NumberEIS-NLFV32T-150K-EFT
Material - CoreFerrite
Inductance15µH
Tolerance±10%
Current Rating140mA
Current - Saturation-
ShieldingShielded
DC Resistance (DCR)360 mOhm Max
Q @ Freq-
Frequency - Self Resonant-
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Frequency - Test2.52MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseNonstandard
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.094" (2.40mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NLFV32T-150K-EFT
Related LinksNLFV32T-, NLFV32T-150K-EFT Datasheet, TDK Corporation Distributor
NLFV32T-150K-EFT Details Description
Related parts for NLFV32T-150K-EFT
MAT TABLE ESD 24"X36" DK GRAY datasheet.pdf
CAP CER 43PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 2POS SKT datasheet.pdf
RHT/AT 4754 TOOLING KIT datasheet.pdf
RES 11.11K OHM .3W .1% RADIAL datasheet.pdf
XCEDE HD 2W RGHT 4PVH 8C WK datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V datasheet.pdf