TDK Corporation NLV32T-039J-EF
NLV32T-039J-EF picture photo
Mfg. Part Number
NLV32T-039J-EF
Brief Description
FIXED IND 39NH 450MA 270 MOHM
Datasheet Download
NLV32T-039J-EF.pdf
Availability of NLV32T-039J-EF
QUANTITY
NLV32T-039J-EF Order Process
Ship out your order
Specifications of NLV32T-039J-EF
Internal Part NumberEIS-NLV32T-039J-EF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
FamilyFixed Inductors
SeriesNLV-EF
Material - CoreFerrite
Inductance39nH
Tolerance±5%
Current Rating450mA
Current - Saturation-
ShieldingUnshielded
DC Resistance (DCR)270 mOhm Max
Q @ Freq25 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant1.3GHz
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Frequency - Test100MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.095" (2.40mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NLV32T-039J-EF
Related LinksNLV32T-, NLV32T-039J-EF Datasheet, TDK Corporation Distributor
NLV32T-039J-EF Details Description
Related parts for NLV32T-039J-EF
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 66POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 6TSOT datasheet.pdf
FIXED IND 5UH 4.6A 14.5 MOHM SMD datasheet.pdf
AB YEL PUSH BUTTON datasheet.pdf
RES 192 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CABLE STRANDED datasheet.pdf
CTV 30C MIXED PIN J/N RECP datasheet.pdf
TV 55C 55#20 SKT PLUG datasheet.pdf
2.1 ヘ On Resistance, [15 V/+12 V/[5 V iCMOS Dual SPST Switches IC datasheet.pdf