ON Semiconductor NRVHP120SFT3G
NRVHP120SFT3G picture photo
Mfg. Part Number
NRVHP120SFT3G
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Single
Brief Description
DIODE ULT FAST 1A 200V SOD123FL
Datasheet Download
NRVHP120SFT3G.pdf
Availability of NRVHP120SFT3G
QUANTITY
NRVHP120SFT3G Order Process
Ship out your order
Specifications of NRVHP120SFT3G
Internal Part NumberEIS-NRVHP120SFT3G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Single
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NRVHP120SFT3G
Related LinksNRVHP1, NRVHP120SFT3G Datasheet, ON Semiconductor Distributor
NRVHP120SFT3G Details Description
Related parts for NRVHP120SFT3G
Crystal 7.3728MHz 30ppm 20pF 80 Ohm -10°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
TOOL CABLE STRIPPER .75"-1.58" datasheet.pdf
CARDEDGE 30POS DUAL .125 GREEN datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 1A DO220AA datasheet.pdf
CONN SOCKET FPC .4MM 14POS SMD datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 2" .50MM 10POS datasheet.pdf
RES 1.21M OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CABLE 2COND 24AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
RES SMD 1.47K OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20QFN datasheet.pdf
50POS F FILT.TY5 PC datasheet.pdf