ON Semiconductor NSV45020JZT1G
NSV45020JZT1G picture photo
Mfg. Part Number
NSV45020JZT1G
Manufacturer
Product Category
PMIC - Current Regulation/Management
Brief Description
IC REG CCR 45V 20MA SOT223
Datasheet Download
NSV45020JZT1G.pdf
Availability of NSV45020JZT1G
QUANTITY
NSV45020JZT1G Order Process
Ship out your order
Specifications of NSV45020JZT1G
Internal Part NumberEIS-NSV45020JZT1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyPMIC - Current Regulation/Management
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NSV45020JZT1G
Related LinksNSV450, NSV45020JZT1G Datasheet, ON Semiconductor Distributor
NSV45020JZT1G Details Description
Related parts for NSV45020JZT1G
CAP POLYMER 100UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 10MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES 390 OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 600NH 28A 2.5 MOHM SMD datasheet.pdf
HEATSHK LABEL 0.375" PRESCORE datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS STR .100" GOLD datasheet.pdf
BT LE PLATFORM MODULE U.FL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 18V 220W datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf