Omron Automation & Safety NT631C-ST153B-EV3
NT631C-ST153B-EV3 picture photo
Mfg. Part Number
NT631C-ST153B-EV3
Manufacturer
Product Category
Controllers - Accessories
Brief Description
10.48-COLRDISPLAY TFT BLK ENG
Datasheet Download
NT631C-ST153B-EV3.pdf
Availability of NT631C-ST153B-EV3
QUANTITY
NT631C-ST153B-EV3 Order Process
Ship out your order
Specifications of NT631C-ST153B-EV3
Internal Part NumberEIS-NT631C-ST153B-EV3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyControllers - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NT631C-ST153B-EV3
Related LinksNT631C-S, NT631C-ST153B-EV3 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
NT631C-ST153B-EV3 Details Description
Related parts for NT631C-ST153B-EV3
SENSOR TEMP RATIOMETRIC 8SO datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 26POS W/O KEY AU datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20-SSOP datasheet.pdf
TRANS NPN 10V 5A TO-92MINI datasheet.pdf
CONN HEADER .100 50PS DL TIN PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 EXTEND datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 9.7A 13 MOHM SMD datasheet.pdf
TRIMMER 300 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf