Hirose Electric Co Ltd NX30TA-15HC1(61)
NX30TA-15HC1(61) picture photo
Mfg. Part Number
NX30TA-15HC1(61)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
NX30TA-15HC1(61).pdf
Availability of NX30TA-15HC1(61)
QUANTITY
NX30TA-15HC1(61) Order Process
Ship out your order
Specifications of NX30TA-15HC1(61)
Internal Part NumberEIS-NX30TA-15HC1(61)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NX30TA-15HC1(61)
Related LinksNX30TA-1, NX30TA-15HC1(61) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
NX30TA-15HC1(61) Details Description
Related parts for NX30TA-15HC1(61)
RES SMD 10.5K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 1/8-27NPT 4-20MA datasheet.pdf
IC CTLR AC MOTOR 3PHASE 64-MQFP datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 3" 0.50MM 33POS datasheet.pdf
RES 15M OHM 1.5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 21POS STR .100" TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS INLINE SKT datasheet.pdf
IC FLASH 64MBIT datasheet.pdf
CAP CER 100PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
270UF 50V 9.53X68.2 AXI datasheet.pdf