Orion Fans OD6015-12HHSS01A
OD6015-12HHSS01A picture photo
Mfg. Part Number
OD6015-12HHSS01A
Brief Description
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Datasheet Download
OD6015-12HHSS01A.pdf
Availability of OD6015-12HHSS01A
QUANTITY
OD6015-12HHSS01A Order Process
Ship out your order
Specifications of OD6015-12HHSS01A
Internal Part NumberEIS-OD6015-12HHSS01A
FamilyDC Fans
SeriesOD6015
Voltage - Rated12VDC
Size / DimensionSquare - 60mm L x 60mm H x 15mm W