| Internal Part Number | EIS-OEJL-75-1-7 | |
| Type | Knurled, Diamond | |
| Shaft Size | 0.236" (6.00mm) | |
| Diameter | 0.750" (19.05mm) | |
| Height | 0.625" (15.88mm) | |