FFF OQ08155100J0G
OQ08155100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ08155100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ08155100J0G.pdf
Availability of OQ08155100J0G
QUANTITY
OQ08155100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ08155100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ08155100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,310
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ08155100J0G
Related LinksOQ0815, OQ08155100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ08155100J0G Details Description
Related parts for OQ08155100J0G
IC OPAMP GP 6.5MHZ 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 270K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 8SMD datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
OSC XO 28.63636MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP TANT 0.082UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
FRAME FIXED MALE SZE16 FOR 5MOD datasheet.pdf
BIT MASONRY-3/16 datasheet.pdf
CAP CER 180PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
12 PTSE 08 12 E/B SPLIT(025) datasheet.pdf
1500UF 250V 35X45MM 85C 2000H datasheet.pdf