FFF OQ121500D0J0G
OQ121500D0J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ121500D0J0G
Brief Description
350 TB SOCKET VER SMT
Datasheet Download
OQ121500D0J0G.pdf
Availability of OQ121500D0J0G
QUANTITY
OQ121500D0J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ121500D0J0G
Internal Part NumberEIS-OQ121500D0J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ121500D0J0G
Related LinksOQ1215, OQ121500D0J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ121500D0J0G Details Description
Related parts for OQ121500D0J0G
RES SMD 267K OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 16V 10% 2824 datasheet.pdf
TOOL KIT FOR MINIMAC 69037-1186 datasheet.pdf
CONN HEADER 22POS DUAL .100 STR datasheet.pdf
BOARD EVAL HMC631LP3E datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 2SMD datasheet.pdf
COMMON MODE CHOKE 330 UH 25% datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 3W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
DIODE ZENER 28V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 120V datasheet.pdf