FFF OQ14710000J0G
OQ14710000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ14710000J0G
Brief Description
500 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
OQ14710000J0G.pdf
Availability of OQ14710000J0G
QUANTITY
OQ14710000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ14710000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ14710000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ14710000J0G
Related LinksOQ1471, OQ14710000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ14710000J0G Details Description
Related parts for OQ14710000J0G
FUSE 1/2A 600V FAST KTK datasheet.pdf
PIN RECPT .032/.046 DIA 0322 SER datasheet.pdf
CAP ALUM 2700UF 450V SCREW datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 7.87"L X 5.91"W datasheet.pdf
CONN HEADER 36POS .100" SNGL R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
RES 154 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 203K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.068UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12MM XCUT datasheet.pdf
26P M HD PC 'C' FILT 830PF M3 datasheet.pdf