FFF OQ17705000J0G
OQ17705000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ17705000J0G
Brief Description
500 TB SOCKET OPEN VER
Datasheet Download
OQ17705000J0G.pdf
Availability of OQ17705000J0G
QUANTITY
OQ17705000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ17705000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ17705000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ17705000J0G
Related LinksOQ1770, OQ17705000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ17705000J0G Details Description
Related parts for OQ17705000J0G
CONN HEADER RTANG 7POS .100 TIN datasheet.pdf
CAP CER 100PF 150V 0606 datasheet.pdf
RES SMD 49.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC CTRLR TOUCH-SCREEN 12-TQFN datasheet.pdf
RES SMD 200 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
TVS DIODE 85VWM 137VC SOD123 datasheet.pdf
BCZ 3.81/14/270 SN BK BX datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP12T/DP5T datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 250V FLATPACK datasheet.pdf
CAP CER 910PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf