FFF OQ20128000J0G
OQ20128000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ20128000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OQ20128000J0G.pdf
Availability of OQ20128000J0G
QUANTITY
OQ20128000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ20128000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ20128000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ20128000J0G
Related LinksOQ2012, OQ20128000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ20128000J0G Details Description
Related parts for OQ20128000J0G
RES SMD 31.6K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN RECEPT 100POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
RES SMD 604 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 390PF 1KV NP0 1210 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES 24.3 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 7POS PIN datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 47MM datasheet.pdf
RES 190.46 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf