FFF OQ24150000J0G
OQ24150000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ24150000J0G
Brief Description
350 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ24150000J0G.pdf
Availability of OQ24150000J0G
QUANTITY
OQ24150000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ24150000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ24150000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package125
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ24150000J0G
Related LinksOQ2415, OQ24150000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ24150000J0G Details Description
Related parts for OQ24150000J0G
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 10-MSOP datasheet.pdf
TRANS NPN 50V 0.15A SOT623F datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
LENS ASSY 1POS 37.7MM RND 17MM datasheet.pdf
RES 180 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 28POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
VCO 2400-2500 datasheet.pdf
HEATSHRINK FP301 3/16-48" WHITE datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 310MA 2.3 OHM TH datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 16SOIC datasheet.pdf