On-Shore Technology, Inc. OSTAF000020
OSTAF000020 picture photo
Mfg. Part Number
OSTAF000020
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Accessories
Brief Description
TERMINAL BLOCK ACCESSORY KEYING
Datasheet Download
OSTAF000020.pdf
Availability of OSTAF000020
QUANTITY
OSTAF000020 Order Process
Ship out your order
Specifications of OSTAF000020
Internal Part NumberEIS-OSTAF000020
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Accessories
Series-
TypeKeying Star
Number of Positions-
For Use With/Related ProductsOSTOQ, OSTVK, OSTVE, OSTVL, OSTVF and OSTVZ Series
Color-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OSTAF000020
Related LinksOSTAF, OSTAF000020 Datasheet, On-Shore Technology, Inc. Distributor
OSTAF000020 Details Description
Related parts for OSTAF000020
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 5A POWERMITE3 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 6.2A TO220FP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 205 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 2060 OHM LEADED datasheet.pdf
LCD CHARACTER DISPLAY 20X4 USB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf