3M P50-068S-SR1-EA
P50-068S-SR1-EA picture photo
Mfg. Part Number
P50-068S-SR1-EA
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
PAK50 CONN/ROHS
Datasheet Download
P50-068S-SR1-EA.pdf
Availability of P50-068S-SR1-EA
QUANTITY
P50-068S-SR1-EA Order Process
Ship out your order
Specifications of P50-068S-SR1-EA
Internal Part NumberEIS-P50-068S-SR1-EA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package207
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)P50-068S-SR1-EA
Related LinksP50-068, P50-068S-SR1-EA Datasheet, 3M Distributor
P50-068S-SR1-EA Details Description
Related parts for P50-068S-SR1-EA
IC SW USB DUAL W/FB 10-UMAX datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES 560 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.67 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
FUSE DUAL ELEMENT T-LAG 5A 600V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
HOLE PLUG RIGID BLACK .625" HOLE datasheet.pdf
DIODE ZENER 56V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
CAP CER 180PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf