Hirose Electric Co Ltd PCN12A-44P-2.54DS(71)
PCN12A-44P-2.54DS(71) picture photo
Mfg. Part Number
PCN12A-44P-2.54DS(71)
Brief Description
CONN DIN HEADER 44POS
Datasheet Download
PCN12A-44P-2.54DS(71).pdf
Availability of PCN12A-44P-2.54DS(71)
QUANTITY
PCN12A-44P-2.54DS(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of PCN12A-44P-2.54DS(71)
Internal Part NumberEIS-PCN12A-44P-2.54DS(71)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCN12A-44P-2.54DS(71)
Related LinksPCN12A-44P, PCN12A-44P-2.54DS(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PCN12A-44P-2.54DS(71) Details Description
Related parts for PCN12A-44P-2.54DS(71)
IC REG CTRLR PWM CM 8MSOP datasheet.pdf
TXRX ESD RS-485/422 5V 14-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
DISPLAY SCREEN UNIT datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 64KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
RES 56.6K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 450V X7T SMD datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
TV 55C 55#20 SKT RECP datasheet.pdf
33UF 50V 8X17.5 105C AXI datasheet.pdf