t-Global Technology PH3N-50.8-12.7-0.07-1A
PH3N-50.8-12.7-0.07-1A picture photo
Mfg. Part Number
PH3N-50.8-12.7-0.07-1A
Brief Description
PH3N NANO 50.8X12.07X0.07MM
Datasheet Download
PH3N-50.8-12.7-0.07-1A.pdf
Availability of PH3N-50.8-12.7-0.07-1A
QUANTITY
PH3N-50.8-12.7-0.07-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of PH3N-50.8-12.7-0.07-1A
Internal Part NumberEIS-PH3N-50.8-12.7-0.07-1A
FamilyThermal - Heat Sinks
SeriesPH3n
Attachment MethodAdhesive
ShapeRectangular
Length2.000" (50.80mm)
Width0.500" (12.70mm)
Diameter-
Height Off Base (Height of Fin)0.003" (0.07mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PH3N-50.8-12.7-0.07-1A
Related LinksPH3N-50.8-1, PH3N-50.8-12.7-0.07-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
PH3N-50.8-12.7-0.07-1A Details Description
Related parts for PH3N-50.8-12.7-0.07-1A
IC DSC 16BIT 6KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 2.5VWM 15VC 10SLP datasheet.pdf
1W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCC datasheet.pdf