Bivar, Inc. PLPQ3-10MM
PLPQ3-10MM picture photo
Mfg. Part Number
PLPQ3-10MM
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
LIGHT PIPE PNL 3MM SQ LOPRO 10MM
Datasheet Download
PLPQ3-10MM.pdf
Availability of PLPQ3-10MM
QUANTITY
PLPQ3-10MM Order Process
Ship out your order
Specifications of PLPQ3-10MM
Internal Part NumberEIS-PLPQ3-10MM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PLPQ3-10MM
Related LinksPLPQ3, PLPQ3-10MM Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
PLPQ3-10MM Details Description
Related parts for PLPQ3-10MM
RELAY OPTO DC 40V 700MA 6-SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.25A SOT223 datasheet.pdf
FAN TRAY ASSEMBLY METALLIC GRAY datasheet.pdf
RES 0.01 OHM 2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 160MA 2.8 OHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 430PF 50V T2H 0805 datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 540MA 1.8 OHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
RES SMD 64.9K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf