Murata Electronics North America PLY10AN1522R0A2B
PLY10AN1522R0A2B picture photo
Mfg. Part Number
PLY10AN1522R0A2B
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
EMI Suppression Filters for AC Power Lines
Datasheet Download
PLY10AN1522R0A2B.pdf
Availability of PLY10AN1522R0A2B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
PLY10AN1522R0A2B Order Process
Ship out your order
Specifications of PLY10AN1522R0A2B
Internal Part NumberEIS-PLY10AN1522R0A2B
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship PLY10AN1522R0A2B today.
SeriesPLY10AN15
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeORIGINAL
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-PLY10AN1522R0A2B
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksPLY10AN1, PLY10AN1522R0A2B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
PLY10AN1522R0A2B Details Description
Related parts for PLY10AN1522R0A2B
CAP ARRAY 1.0UF 10V X5R 0805 datasheet.pdf
RES SMD 28 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO204AC datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
DIODE BRIDGE 50V 6A BR-6 datasheet.pdf
FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH datasheet.pdf