Sunon PMD2406PKV1-A.GN
PMD2406PKV1-A.GN picture photo
Mfg. Part Number
PMD2406PKV1-A.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC
Datasheet Download
PMD2406PKV1-A.GN.pdf
Availability of PMD2406PKV1-A.GN
QUANTITY
PMD2406PKV1-A.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PMD2406PKV1-A.GN
Internal Part NumberEIS-PMD2406PKV1-A.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PMD2406PKV1-A.GN
Related LinksPMD2406P, PMD2406PKV1-A.GN Datasheet, Sunon Distributor
PMD2406PKV1-A.GN Details Description
Related parts for PMD2406PKV1-A.GN
QKE II FEMALE datasheet.pdf
CAP CER 36PF 630V NP0 1825 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 130MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TPS54325 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
RES 33.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
WRMNT PLUG CONN 64 CONT CLOSED E datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
350 TB SOCKET VERTICAL datasheet.pdf
CONN DSUB 25POS M PC PCCL M3 datasheet.pdf