JAE Electronics PS-30PF-S4LT1-PKL1E
PS-30PF-S4LT1-PKL1E picture photo
Mfg. Part Number
PS-30PF-S4LT1-PKL1E
Brief Description
CONN HEADER 30POS
Datasheet Download
PS-30PF-S4LT1-PKL1E.pdf
Availability of PS-30PF-S4LT1-PKL1E
QUANTITY
PS-30PF-S4LT1-PKL1E Order Process
Ship out your order
Specifications of PS-30PF-S4LT1-PKL1E
Internal Part NumberEIS-PS-30PF-S4LT1-PKL1E
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PS-30PF-S4LT1-PKL1E
Related LinksPS-30PF-S, PS-30PF-S4LT1-PKL1E Datasheet, JAE Electronics Distributor
PS-30PF-S4LT1-PKL1E Details Description
Related parts for PS-30PF-S4LT1-PKL1E
ADAPTER PERSON ICE50 TINY13 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 110V datasheet.pdf
OSC XO 57.692MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 6POS PIN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
Connector Socket 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
508 TB PLU PLU HOOK/E datasheet.pdf
RES SMD 6.2 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf