JAE Electronics PS-30SD-D4TS1-1-12
PS-30SD-D4TS1-1-12 picture photo
Mfg. Part Number
PS-30SD-D4TS1-1-12
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets
Brief Description
CONN HEADER 30POS
Datasheet Download
PS-30SD-D4TS1-1-12.pdf
Availability of PS-30SD-D4TS1-1-12
QUANTITY
PS-30SD-D4TS1-1-12 Order Process
Ship out your order
Specifications of PS-30SD-D4TS1-1-12
Internal Part NumberEIS-PS-30SD-D4TS1-1-12
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PS-30SD-D4TS1-1-12
Related LinksPS-30SD-D, PS-30SD-D4TS1-1-12 Datasheet, JAE Electronics Distributor
PS-30SD-D4TS1-1-12 Details Description
Related parts for PS-30SD-D4TS1-1-12
TRANS NPN 450V 5A TO220AB datasheet.pdf
RES CHAS MNT 3 OHM 10% 600W datasheet.pdf
COVER RECT ELEC/BEZEL GRAY datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT datasheet.pdf
RES SMD 787 OHM 0.01% 0.15W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.082UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 28POS DUAL PCB datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
BUS COUPLER datasheet.pdf
1200UF 63V 20X55.5 105C AXI datasheet.pdf