Sunon PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN
PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 170X51MM 24VDC
Datasheet Download
PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN.pdf
Availability of PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN
QUANTITY
PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN
Internal Part NumberEIS-PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN
Related LinksPSD24H0AZB, PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN Details Description
Related parts for PSD24H0AZBX-A(2).Z.GN
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
OSC XO 35.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 759 OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
RES 24.3K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 1HV(30KV) PIN datasheet.pdf
IPD M30 NONSHLD 3W SPST 2M datasheet.pdf
28AWG QSFP CABLE ASSY datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT SKT datasheet.pdf