Sunon PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 170X51MM 24VDC
Datasheet Download
PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN.pdf
Availability of PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
QUANTITY
PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
Internal Part NumberEIS-PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
Related LinksPSD24H0AZBX-, PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN Details Description
Related parts for PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG CHARGE PUMP 2V SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 1% 2.5W 4823 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
ZACK MARKER STRIP LABEL HORIZON datasheet.pdf
RES 39.2K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf