Sunon PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN
PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 170X51MM 24VDC
Datasheet Download
PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN.pdf
Availability of PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN
QUANTITY
PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN
Internal Part NumberEIS-PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN
Related LinksPSD24H0AZBX-A, PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN Details Description
Related parts for PSD24H0AZBX-A(2).Z.R.PWM.GN
CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 37.4K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 0.75 OHM 1% 20W D2PAK datasheet.pdf
IC FPGA 100 I/O 144FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 0.047UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
RES 30 OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 24POS 4ROW GOLD datasheet.pdf
RES 3.23382K OHM 0.6W 0.01% RAD datasheet.pdf
CAP FILM 2.2NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf