Sunon PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 170X51MM 48VDC
Datasheet Download
PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN.pdf
Availability of PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
QUANTITY
PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
Internal Part NumberEIS-PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
Related LinksPSD48H0AZBX-, PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN Details Description
Related parts for PSD48H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 32-QFN datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 3W AXIAL datasheet.pdf
RES 0.1 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER LOPRO R/A 44POS GOLD datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 0.250" (6.35mm) Solder datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR PE42521 datasheet.pdf
LED CONN CBL ASSY 3MM datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
COUPLER 16 DB 0.5-2GHZ datasheet.pdf
THERMOCOUPLE CABLE datasheet.pdf
Precision Low Drift 2.048 V/2.5 V/4.096 V/ 5.0 V SOT-23 Reference with Shutdown IC datasheet.pdf