Amphenol Industrial PT00CP22-55SY
PT00CP22-55SY picture photo
Mfg. Part Number
PT00CP22-55SY
Brief Description
PTCE 55C 55#20 SKT RECP
Datasheet Download
PT00CP22-55SY.pdf
Availability of PT00CP22-55SY
QUANTITY
PT00CP22-55SY Order Process
Ship out your order
Specifications of PT00CP22-55SY
Internal Part NumberEIS-PT00CP22-55SY
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT00CP22-55SY
Related LinksPT00CP, PT00CP22-55SY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT00CP22-55SY Details Description
Related parts for PT00CP22-55SY
IC OPAMP GP 24MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
TRIGGER HANDLE HIPUR datasheet.pdf
IC MCU 64KB 16MHZ 40-SIMM datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS .100 EXTEND datasheet.pdf
SENS 7M WIRE LEADS PNP T-BEAM datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10V 20% 1206 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf