Amphenol Industrial PT01A12-3S-027
PT01A12-3S-027 picture photo
Mfg. Part Number
PT01A12-3S-027
Brief Description
PT 3C 3#16 SKT RECP
Datasheet Download
PT01A12-3S-027.pdf
Availability of PT01A12-3S-027
QUANTITY
PT01A12-3S-027 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT01A12-3S-027
Internal Part NumberEIS-PT01A12-3S-027
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT01A12-3S-027
Related LinksPT01A12, PT01A12-3S-027 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT01A12-3S-027 Details Description
Related parts for PT01A12-3S-027
IC OPAMP LOGARITHMIC 16SOIC datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 4.42 OHM 1% AXL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CBL ASSY DIN FEMALE 6' SHLD 6POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 600W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
KK 156 HDR FRLK RTAN PEG 07CKT datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf