Amphenol Industrial PT06CGPSA-12-10S-025
PT06CGPSA-12-10S-025 picture photo
Mfg. Part Number
PT06CGPSA-12-10S-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
PT 10C 10#20 SKT PLUG
Datasheet Download
PT06CGPSA-12-10S-025.pdf
Availability of PT06CGPSA-12-10S-025
QUANTITY
PT06CGPSA-12-10S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06CGPSA-12-10S-025
Internal Part NumberEIS-PT06CGPSA-12-10S-025
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06CGPSA-12-10S-025
Related LinksPT06CGPSA-, PT06CGPSA-12-10S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06CGPSA-12-10S-025 Details Description
Related parts for PT06CGPSA-12-10S-025
SENSOR 15PSIS 7/16 UNF 5V datasheet.pdf
IGBT MODULE NPT PHASE LEG D3 datasheet.pdf
FILTER PERFORMANCE IEC INLET 10A datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 13POS SKT datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CLAMP GROUNDING ZINC datasheet.pdf
MC47 WELD SHIELD 1350MM datasheet.pdf