Amphenol Industrial PT06E18-32SW-476
PT06E18-32SW-476 picture photo
Mfg. Part Number
PT06E18-32SW-476
Brief Description
PT 32C 32#20 SKT PLUG
Datasheet Download
PT06E18-32SW-476.pdf
Availability of PT06E18-32SW-476
QUANTITY
PT06E18-32SW-476 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06E18-32SW-476
Internal Part NumberEIS-PT06E18-32SW-476
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06E18-32SW-476
Related LinksPT06E18-, PT06E18-32SW-476 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06E18-32SW-476 Details Description
Related parts for PT06E18-32SW-476
IC SRAM 18MBIT 200MHZ 100TQFP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 27 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 35POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 1.149A 93 MOHM datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A TO-252-J5F datasheet.pdf
REAR FEED COVER 198185020 datasheet.pdf
OSC SO 160.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf