Eaton (formerly Cooper Bussmann) PV-80A-01XL-15
PV-80A-01XL-15 picture photo
Mfg. Part Number
PV-80A-01XL-15
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 80A 1500V 1 XL PV
Datasheet Download
PV-80A-01XL-15.pdf
Availability of PV-80A-01XL-15
QUANTITY
PV-80A-01XL-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of PV-80A-01XL-15
Internal Part NumberEIS-PV-80A-01XL-15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PV-80A-01XL-15
Related LinksPV-80A-, PV-80A-01XL-15 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
PV-80A-01XL-15 Details Description
Related parts for PV-80A-01XL-15
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
FSKT IDC S 40 SR datasheet.pdf
CONN 7/8 3POS PLUG datasheet.pdf
CONN STACKER 150POS 1.27MM T/H datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS DL .100" GOLD datasheet.pdf
32 SIL VERT SMT HDR datasheet.pdf
CONN HDR 46POS 0.100 T/H R/A datasheet.pdf
350 TB PLU PLU HOOK/E datasheet.pdf
DC/DC CONV 1W SMD DUAL OUT datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 10% 310VAC AXIA datasheet.pdf