Murata Electronics North America PVZ3A103A01R00(10Kohm)
PVZ3A103A01R00(10Kohm) picture photo
Mfg. Part Number
PVZ3A103A01R00(10Kohm)
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
PVZ3A103A01R00(10Kohm).pdf
Availability of PVZ3A103A01R00(10Kohm)
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of PVZ3A103A01R00(10Kohm), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. PVZ3A103A01R00(10Kohm) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for PVZ3A103A01R00(10Kohm), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
PVZ3A103A01R00(10Kohm) Order Process
Ship out your order
Specifications of PVZ3A103A01R00(10Kohm)
Internal Part NumberEIS-PVZ3A103A01R00(10Kohm)
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship PVZ3A103A01R00(10Kohm) today.
SeriesPVZ3A103A01R0
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-PVZ3A103A01R00(10Kohm)
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksPVZ3A103A01, PVZ3A103A01R00(10Kohm) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
PVZ3A103A01R00(10Kohm) Details Description
Related parts for PVZ3A103A01R00(10Kohm)
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLN 3/16" datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 16V 10% 2312 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT datasheet.pdf
RJ45 STACKED LED 8 PORT datasheet.pdf
MINITEK PWR3.0 PLUG HSG 14POS datasheet.pdf