Bulgin PXM6010/22P/CR/0507/SN
PXM6010/22P/CR/0507/SN picture photo
Mfg. Part Number
PXM6010/22P/CR/0507/SN
Brief Description
CONN HSNG PLUG FLEX 22POS PIN
Datasheet Download
PXM6010/22P/CR/0507/SN.pdf
Availability of PXM6010/22P/CR/0507/SN
QUANTITY
PXM6010/22P/CR/0507/SN Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM6010/22P/CR/0507/SN
Internal Part NumberEIS-PXM6010/22P/CR/0507/SN
PackagingBulk
Connector TypePlug for Male Contacts
Number of Positions22
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM6010/22P/CR/0507/SN
Related LinksPXM6010/22P, PXM6010/22P/CR/0507/SN Datasheet, Bulgin Distributor
PXM6010/22P/CR/0507/SN Details Description
Related parts for PXM6010/22P/CR/0507/SN
24-PIN TEST CLIP GOLD DIP .30" datasheet.pdf
RES 51 OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR NCS2220A UDFN6 datasheet.pdf
GRIP MATERIAL 4" SQ BLK 5/PK datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 35V AXIAL datasheet.pdf
CONN ADAPT PLUG TO JACK 50 OHM datasheet.pdf
CAP CER 15PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
BOX PLSTC GRAY/CLR 4.92"LX2.95"W datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR GT1 ACCESSORY datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB datasheet.pdf
DIODE 4A 100V 20NS DO-201AD datasheet.pdf