Bulgin PXP6011/22S/CR/0709
PXP6011/22S/CR/0709 picture photo
Mfg. Part Number
PXP6011/22S/CR/0709
Brief Description
CONN HSNG RCPT IN-LINE 22POS SKT
Datasheet Download
PXP6011/22S/CR/0709.pdf
Availability of PXP6011/22S/CR/0709
QUANTITY
PXP6011/22S/CR/0709 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXP6011/22S/CR/0709
Internal Part NumberEIS-PXP6011/22S/CR/0709
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Female Contacts
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXP6011/22S/CR/0709
Related LinksPXP6011/2, PXP6011/22S/CR/0709 Datasheet, Bulgin Distributor
PXP6011/22S/CR/0709 Details Description
Related parts for PXP6011/22S/CR/0709
IC AMP AUDIO PWR 12W STER 9SIL datasheet.pdf
PILOT LIGHT 5V LED SQUARE WHITE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CAP MINI PANEL INDICATOR GREEN datasheet.pdf
ATTENUATOR DGTL GAAS 7BIT QFN-32 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf