Bulgin PXP7011/32P/CR/1113
PXP7011/32P/CR/1113 picture photo
Mfg. Part Number
PXP7011/32P/CR/1113
Brief Description
CONN HSG RCPT FLEX 32POS PINS
Datasheet Download
PXP7011/32P/CR/1113.pdf
Availability of PXP7011/32P/CR/1113
QUANTITY
PXP7011/32P/CR/1113 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXP7011/32P/CR/1113
Internal Part NumberEIS-PXP7011/32P/CR/1113
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Male Contacts
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXP7011/32P/CR/1113
Related LinksPXP7011/3, PXP7011/32P/CR/1113 Datasheet, Bulgin Distributor
PXP7011/32P/CR/1113 Details Description
Related parts for PXP7011/32P/CR/1113
RES SMD 180 OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 62W D 56TSSOP datasheet.pdf
IC SURGE STOPPER W/LATCH 10MSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 66POS JAMNUT SCKT datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
RES 3.24M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP3T SOLDER LUG datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 226 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
STRIPPER SPACER datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SOIC datasheet.pdf