Xilinx PZ3320C7EB
PZ3320C7EB picture photo
Mfg. Part Number
PZ3320C7EB
Brief Description
Loadable PLD, 10ns, 320-Cell, CMOS, PBGA256 IC
Datasheet Download
PZ3320C7EB.pdf
Availability of PZ3320C7EB
QUANTITY
PZ3320C7EB Order Process
Ship out your order
Specifications of PZ3320C7EB
Internal Part NumberEIS-PZ3320C7EB
Delivery TimeIn stock, ship PZ3320C7EB today
SeriesPZ332
Number of CLBs-
Number of Terminals256
TechnologyCMOS
Feature-
Package CodeBGA
Package ShapeSQUARE
Package StyleGRID ARRAY Meter
Surface MountSURFACE MOUNT
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level3
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternatesXCR3320-7BG256C-1507305508
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for PZ3320C7EB
Alternative Part (Replacement)EIS-PZ3320C7EB
DistributorEIS LIMITED
Related LinksPZ332, PZ3320C7EB Datasheet, Xilinx Distributor
PZ3320C7EB Details Description
Related parts for PZ3320C7EB
CONN GROUND PLATE FPC 30POS 1MM datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1A 6WSON datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE GLASS 9A 32VAC 7AG datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM T766 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB datasheet.pdf
CONTACT datasheet.pdf
CONN PLUG 43POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf