Apem Inc. Q22F1CXXW12E
Q22F1CXXW12E picture photo
Mfg. Part Number
Q22F1CXXW12E
Brief Description
INDICATOR 12V 22MM FLUSH WHITE
Datasheet Download
Q22F1CXXW12E.pdf
Availability of Q22F1CXXW12E
QUANTITY
Q22F1CXXW12E Order Process
Ship out your order
Specifications of Q22F1CXXW12E
Internal Part NumberEIS-Q22F1CXXW12E
TypeLED
Lamp ColorWhite
Lens ColorWhite
Lens TransparencyDiffused
RatingsDC
Voltage12V
Current-
Panel Cutout ShapeRound
Panel Cutout Dimensions0.87" (22.10mm)
Lens Style/SizeRound with Flat Top, 18.00mm
Millicandela Rating200mcd
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Q22F1CXXW12E
Related LinksQ22F1C, Q22F1CXXW12E Datasheet, Apem Inc. Distributor
Q22F1CXXW12E Details Description
Related parts for Q22F1CXXW12E
IC CTRLR SMPS OTP UVLO 8SOIC datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 100W datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CABLE USB 2.0 A-B MALE BLACK 5M datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 13.3-42V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ20 37 OLIV datasheet.pdf
CAP FILM 40UF 5% 500VDC RADIAL datasheet.pdf