Renesas Electronics America QB-20SP-NQ-03T
QB-20SP-NQ-03T picture photo
Mfg. Part Number
QB-20SP-NQ-03T
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
TARGET CONN 20PIN
Datasheet Download
QB-20SP-NQ-03T.pdf
Availability of QB-20SP-NQ-03T
QUANTITY
QB-20SP-NQ-03T Order Process
Ship out your order
Specifications of QB-20SP-NQ-03T
Internal Part NumberEIS-QB-20SP-NQ-03T
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeSocket Adapter
For Use With/Related ProductsRenesas MCUs
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QB-20SP-NQ-03T
Related LinksQB-20SP, QB-20SP-NQ-03T Datasheet, Renesas Electronics America Distributor
QB-20SP-NQ-03T Details Description
Related parts for QB-20SP-NQ-03T
CONDITIONER SGNL 3WIRE 0-10V datasheet.pdf
IC INVERTER HEX LOW VOLT 14TSSOP datasheet.pdf
CARDEDGE LO PRO 6POS .156 GRN datasheet.pdf
CAP CER 68PF 1KV NP0 1812 datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.5KV 1000A DO200AB datasheet.pdf
RES 0.205 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 56UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
TERMINAL TW DK4 HP/DBR/2 datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES SMD 390K OHM 1% 3W 2512 datasheet.pdf