Qualtek Electronics Corp. QR2-115/34-QC48IN-10
QR2-115/34-QC48IN-10 picture photo
Mfg. Part Number
QR2-115/34-QC48IN-10
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEATSHRINK 115/34MM-48"
Datasheet Download
QR2-115/34-QC48IN-10.pdf
Availability of QR2-115/34-QC48IN-10
QUANTITY
QR2-115/34-QC48IN-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of QR2-115/34-QC48IN-10
Internal Part NumberEIS-QR2-115/34-QC48IN-10
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QR2-115/34-QC48IN-10
Related LinksQR2-115/34, QR2-115/34-QC48IN-10 Datasheet, Qualtek Electronics Corp. Distributor
QR2-115/34-QC48IN-10 Details Description
Related parts for QR2-115/34-QC48IN-10
IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8DIP datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 5% 5W Z BEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
MODULE SPM 600V 3A 3PH SPM27-JA datasheet.pdf
FAST-OFF-SLOW datasheet.pdf
CONN FMALE M12 4POS STR 2M CABLE datasheet.pdf
RECEIVER RF 900MHZ 8-CHANNEL datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS VERT TIN PCB datasheet.pdf
IC SEQUENCER/MONITOR 10CH 48VQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf